ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLDİ

Tam Trapez Nedir?

%100 yerli sermaye ile üretilen ve Türkiye’de ilk patent belgelerine sahip olan Tam Trapez, yapılarınızda uzun yıllar sorun yaşamayacağınız çatılar oluşturarak konforlu yaşam ve iş alanları oluşturmayı amaçlamaktadır.

KOROZYONA KARŞI

Terleme Yapmayan Trapez Sac

Üstün kalitede yoğuşma ve korozyon engelleyici keçe malzemeleri kullanılarak terleme sorunlarına kesin çözüm sunan TamTrapez, genellikle gece ve gündüz sıcaklık farkından kaynaklanan terlemeyi en aza indirerek, canlılardan çıkan asitin yarattığı korozyona maruz kalmayarak uzun yıllar kullanılabilir.

Ses ve sıcaklık yalıtımı da sağlayan Tam Trapez, yangınlara karşı da en uygun trapez sac ürünlerinin başında gelmektedir.

HANGİ YAPILARDA KULLANILIR?

Tam Trapez Kullanım Alanları

Terleme yapmayan trapez sac özelliğini taşıyan Tam Trapez ürününü bir çok yapı çeşidinde kolay uygulama ile sorunsuz kullanabilirsiniz.

TAM TRAPEZ'DE NASIL BİR KEÇE KULLANILIR?

YÜKSEK KALİTEDE KEÇE

TamTrapez ürününde, işleme ve özel teknoloji geliştirilerek üretilen yeni polyester dokumasız kumaş kullanılmaktadır. Üretim sürecinde Tam Trapez keçesinin teknik gereksinimleri, sıradan dokumasız kumaştan çok daha yüksektir. Aynı zamanda, kalite açısından kullanılan keçe, yüksek nem emme, güçlü drenaj ve yüksek alev geciktirme ile diğer dokumasız kumaşların sahip olmadığı fonksiyonel özelliklerden fazlasına sahiptir.

Tam Trapez Renkleri

İstediğin Yapıda, İstediğin Şekilde

Tam Trapez'de standart olarak kullanılan renklerin yanı sıra RAL Renk kodlarından da istediğiniz renkle sipariş verebilirsiniz.

YÜKSEK AKUSTİK PERFORMANSI

Sessizliği Hissedin

Tam Trapez’de kullanılan keçe, metal yapılar için özel olarak geliştirilmiş, kendinden yapışkanlı ve akustik emici özelliği taşımaktadır. Yağış sesini azaltır ve oda içinde maksimum ses emilimi sunar. Yüksek oranda gürültü ve sesi azaltarak ses yalıtımı sağlar.

Tam Trapez ürününde kullanılan özel keçe , yüksek akustik performans sağlayan gözenekli yapısı nedeniyle çok etkilidir. Sesi yansıtarak yankıya neden olan metal levhalara nazaran yüksek ses emme sunarak akustik trapez sac özelliğini karşılar.

Neden Tam Trapez?

Güçlü Nem Emilimi

110g ana malzeme Tam Trapez, 700g nemi emerek yüksek emilim sağlar

Gürültü Azaltma

Tam Trapez yüksek oranda gürültü ve sesi azaltarak ses yalıtımı sağlar

Kolay Uygulama

Diğer çatı kaplama malzemerine kıyasla daha kolay uygulama imkanı

Kendinden Yapışkanlı

Yalıtım özelliği yüksek olan keçe trapez sac ürününe kendinden yapışkanlıdır

Yüksek Dayanımı

A2 yanıcılık derecesine sahip olan özel keçe ile yangına karşı yüksek dayanım

Doğa Dostu

Tamamen doğa dostu üretilen ürünlerimiz doğaya zarar vermemektedir

Tam trapez kullanım alanları
SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak Edilenler

Sıkça sorular sorular ile ürünümüz hakkında merak ettiklerinize hızlıca cevap bulun.

Tam Trapez'in Trapez Sacdan Farkı Nedir?

Trapez saclar sadece sac plakalardan oluşmaktadır ve korozyona kolayca maruz kalabilmektedir. Tam Trapez 'de özel keçe sayesinde korozyon ve asitlenmenin önüne geçilir, sıcaklık farkını en aza indirerek nemlenmeyi önler.

Tam Trapez'de Nasıl Bir Keçe Kullanılır

Üstün kalitede yoğuşma ve korozyon engelleyici keçe malzemeleri kullanılmıştır.

Tam Trapez Fiyatı Nedir?

Tam Trapez ürünümüzün fiyatı kullanım alanlarına, istenilen boyama rengine, ebatlara ve nakliyeye göre değişmektedir. Ayrıca değişken piyasa koşullarından da etkilenmektedir. Fiyat almak için lütfen bizimle iletişim kanallarımızdan bağlantı kurunuz.

Tam Trapez Korozyonu Önler Mi?

Tam Trapez 'in en önemli özelliği korozyona, asitlenmeye ve nemlenmeye kesin çözüm üretmesidir. Kullanılan özel keçe, bu özellikleri taşımasında baş rol oynamaktadır.

Tam Trapez Hangi Yapılarda Kullanılır?

Sosyal yapılar, zirai veya tarım yapıları, endüstriyel yapılar, üretim tesisleri, depolama alanları, ticari yapılar ve enerji yapıları gibi alanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir.